Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Pedagoģe Krista Kristiāna Kristapsone piedalās apmācībās “Healthy me. Healthy (you)th”

30.05.2023 10:43

Astoņas dienas (15.05. – 23.05.) Babītes vidusskolas vēstures un sociālo zinātņu pedagoģe Krista Kristiāna Kristapsone, sadarbojoties ar Centru Marta, piedalījās starptautiskā Erasmus+ mācību programmā “HEALTHY ME. HEALTHY (YOU)TH,” kas norisinājās Rumānijā, Valea Verde – Câmpeni (Alba).

Šo apmācību laikā gan pedagogi, gan jaunatnes darbinieki no vairākām Eiropas valstīm apguva visdažādākās metodes preventīvajam darbam ar jaunatni atkarību mazināšanas un veselīgu attiecību jomā. Programmā tika ietverti gan interaktīvi uzdevumi, gan refleksijas sesijas, lai iegūtās kompetences būtu veiksmīgāk pārnesamas ikdienas darbā vietējā kopienā.

Apmācībās pedagoģe ne tikai papildināja savas zināšanas, bet arī dalījās ar savām metodiskajām idejām un pieredzi darbā ar jauniešiem no:

(1) Babītes vidusskolas un

(2) Biedrības “Nepaliec viens” struktūrvienības “Pagalms”. 


Pēdējais atjaunošanas datums: 30.05.2023 10:43
atpakaļ