Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Pierīgas jauno pētnieku forums “Skolēni eksperimentē – 2018”.

01.03.2018 10:16

2018.gada 23.februārī Babītes vidusskolas 9.klašu izglītojamie piedalījās Pierīgas jauno pētnieku forumā “Skolēni eksperimentē – 2018”, kurš notika Jaunmārupes pamatskolā.

Uz forumu devās 9.a klases izglītojamais ar eksperimentu “Ķīmija – salūta zinātne”, kurā demonstrēja, kā ar dažādu metālu jonu palīdzību var iegūt dažādas liesmu krāsas, stāstīja kāpēc tas tā notiek un kā šo īpašību var izmantot. Ar šo eksperimentu viņš ieguva 1.vietu.

Otru eksperimentu “Iņ un Jaņ stihijas” demonstrēja 9.ma klases izglītojamie, šajā eksperimentā izglītojamie demonstrēja kā tornādo veidojas ūdenī un kā veidojas uguns tornādo, viņi arī stāstīja par dabas spēkiem, kas tos izraisa.  Ar šo eksperimentu viņi ieguva 2.vietu un skatītāju simpātijas nomināciju.

Izglītojamos uz forumu pavadīja ķīmijas skolotāja Līga Ābele un ģeogrāfijas skolotāja Inese Gavare.

(Fotogrāfijas no Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes mājas lapas)

Pēdējais atjaunošanas datums: 01.03.2018 10:16
atpakaļ