Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Pierīgas sporta spēļu sacensības florbolā “B” vecuma grupā

11.12.2019 11:18

10. decembrī Ulbrokā norisinājās Pierīgas sporta spēļu sacensības florbolā “B” vecuma grupā. Uz turnīru vidusskolu grupā pieteicās 9 komandas, kas tika sadalītas 3 apakšgrupās. Babītes vidusskolas komanda tika iedalīta kopā ar Ropažu un Baldones skolu komandām. Lai cīnītos par augstākajām vietām turnīrā, bija nepieciešamas divas uzvaras. Abas spēles bija līdzīgas, bet beigās izdevās izcīnīt divas uzvaras ar rezultātu 3:1 pret Ropažu un 2:0 pret Baldones komandu.
Tālāk komandas tika sadalītas pa grupām un 1. vieta apakšgrupā ļāva Babītes komandai cīnīties par 1-3. vietu turnīrā pret Ādažu un Ulbrokas vidusskolu. Pirmo spēli aizvadījām pret Ādažu skolu, kur tika atzīts pretinieku pārākums ar 2:0. Tā kā Ulbrokas komanda iepriekšējā spēlē uzvarēja Ādažus ar rezultātu 3:2, tas ļāva mums teorētiski cerēt uz uzvaru, bet bija nepieciešams 4 vārtu pārsvars pār mājnieku komandu. Spēli iesākām apņēmīgi un pēc puslaika (spēles notika 2×7 min.) bijām vadībā ar 2:0. Otrajā puslaikā Ulbrokas komanda metās atspēlēties, bet lielisks vārtos bija Robijs Veide, vēl vieni vārti Babītes vidusskolas komandai un rezultāts 3:0. 25 sekundes pirms beigu signāla Danielam Onukrānam  bija iespēja panākt 4:0, bet lieliski nospēlēja Ulbrokas komandas vārtsargs. Brīdī, kad liekas spēle jau ir beigusies 3 sekundes pirms spēles beigām Daniels Onukrāns iemet vārtus un Babītes komanda ceturto reizi pārspēj Ulbrokas komandas vārtsargu un var sākt svinēt uzvaru ar nepieciešamo 4:0, kas dod 1. vietu turnīrā un iespēju otro gadu pēc kārtas pārstāvēt reģionu Latvijas Skolēnu spartakiādē Florbolā.

Komandā spēlēja:
Miks Krieviņš
Ralfs Brūveris
Gustavs Senkāns
Robijs Veide
Dāniels Geidāns
Gustavs Līcis- Līcītis
Daniels Onukrāns
Dāvis Sedols
Emīls Strauss

Pedagogs: Kristers Vitjažkovs

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.12.2019 13:54
atpakaļ