Svētdiena, 2024. gada 14 . jūlijs

Vārds diena: Anvars, Oskars, Ritvars

Pirmā semestra noslēgums

21.12.2016 13:36

Šodien, 21. decembrī Babītes vidusskolā norisinājās I. semestra noslēguma līnijas, kuru laikā izglītojamie saņēma pateicības un atzinības rakstus par sasniegumiem mācībās, olimpiādēs, konkursos un par dalību dažādos mācību iestādes projektos.
Izglītojamie ar ovācijām apsveica teju katru savu skolasbiedru, kurš devās saņemt atzinības vai pateicības rakstu.
Babītes vidusskolā sveikt orientēšanās sacensību “Sprinta tūre 2016” uzvarētājus ieradās arī Latvijas orientēšanās federācijas pārstāvis.
Klātesošos ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja Babītes vidusskolas mākslinieciskie kolektīvi un solisti, kā arī pedagoga Ingunas Osmanes audzināmās klases pārstāvju sagatavotā uzstāšanās, pieskandinot aktu zāli ar zvanu skaņām.
Pirmā semestra noslēguma līnija ir kā finiša taisne pirms ziemas brīvdienām, tādēļ pasākumam noslēdzoties izglītojamie ar lielu sajūsmu devās baudīt godam nopelnīto atpūtu.

                              

Pēdējais atjaunošanas datums: 21.12.2016 13:36
atpakaļ