Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Plāno? Revidē! Pelni!

28.03.2017 12:23

Finanšu izglītības nedēļas ietvaros, mācību priekšmetā Sociālās zinības, pedagogs Katrīna Brūdere 4.b klases izglītojamiem stāstīja par budžeta plānošanu.

Talkā ņemot “Naudas skolas” sagatavotos mācību materiālus un darba lapas, izglītojamie apguva budžeta plānošanu, izpratni par ienākumiem un izdevumiem un to sabalansēšanu.

Izglītojamie ir ļoti vērīgi un diezgan labi izprot finanšu paradumus savās ģimenēs. Teju katrs dalījās pieredzē un savos secinājumos, piemēram, kādēļ mamma pēc pirmā pieprasījuma nepērk ikvienu iepatikušos mantu. Katram bija vismaz pāris viedokļi šajā sakarā. Viens ir skaidrs – izglītojamie diezgan labi orientējas pakalpojumu cenās un daudz zina par naudas taupīšanu.

Mācību stundas noslēgumā katrs saņēma burtnīcu, kurā nedēļas garumā veiks savu budžeta uzskaiti, apkopojot ienākumus un izdevumus. Pēc nedēļas tiks veikta budžeta analīze.

Šogad no 27. marta līdz 2. aprīlim jau piekto gadu Latvijas iedzīvotāju finanšu pratības stratēģijas partneri rīko FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻU 2017 (FIN 2017), kas notiks vienlaikus ar citviet pasaulē organizētiem finanšu pratības pasākumiem – Child and Youth Finance International (CYFI) 6. Globālo naudas nedēļu (Global Money Week) un 3. Eiropas finanšu nedēļu, ko rīko Eiropas Banku federācija.

Vairāk informācijas par Finanšu izglītības nedēļu var apskatīt ŠEIT.

Pēdējais atjaunošanas datums: 28.03.2017 12:24
atpakaļ