Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Programmas “Latvijas Skolas Soma” izrāde “Putni”

13.03.2020 11:33

11. un 12.martā Babītes vidusskolā viesojās Edgars Lipors un Goran Gora ar izrādi “Putni”.

Vai zināt, kā balodis būvē ligzdu? Cik plats ir vanaga spārnu atvērums? Kurš putns iemainīja zelta spalvas pret skaistāko balsi pasaulē? No kura lidoņa nobijās putnu draugs Edgars? To visu un vēl daudz vairāk bija iespējams uzzināt un pieredzēt izrādē „Putni”, kas sešos stāstos atklāja dažādus noslēpumus par putniem, kā arī par to, kā cilvēks dažādos vecuma posmos no jauna iepazīst putnu dzīvi, par cilvēka satikšanos ar putniem un ne tikai…

Iedvesmu šim asprātīgajam un emocionāli ekspresīvajam stāstam izrādes radošā komanda smēlusies latviešu tautas pasakās. Izrādes galvenais varonis saka: “Darbi nekur nepazudīs, bet putni… tie gan var aizlaisties vienā acumirklī, tāpēc nepalaidīsim garām iespēju ar tiem sasveicināties.”

Izrādes izglītojošo informāciju kopā ar dramaturģiju kopā likuši un stāstu radījuši autori Edgars Lipors, Lilija Lipora, Edgars Niklasons un Goran Gora. Izrādes māksliniece Guna Stikāne, gaismu mākslinieks Egils Kupčs. Izrādes galvenais ornitologs – Visvaldis Putniņš.

Pēdējais atjaunošanas datums: 13.03.2020 11:34
atpakaļ