Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

“Programmēšana I” un “Dizains un Tehnoloģijas I” sadarbības projekts

17.05.2024 14:13

Jau trešo gadu pēc kārtas vidusskolas 11. klašu kursos “Programmēšana I” un “Dizains un Tehnoloģijas I” tiek īstenots noslēguma projekts. Tā laikā skolēni izstrādā savus projekta darbus, kuros tiek pielietota dizaina domāšana un programmēšanas prasmes gala produktu izstrādē. Skolēni izmanto programmēšanas prasmes, lai risinātu iepriekš izvēlētu problēmu, kuru pēta ar dažādām metodēm. Skolēni strādāja  jauktās grupās, kurās ir vismaz viens kursa “Programmēšana I” skolēns un pārējie skolēni ir no kursa “Dizains un Tehnoloģijas I”. Tiekoties vairākas reizes,  grupas vienojās par pētāmo problēmu, kuru ar dažādām izpētes metodēm izzināja un secināja lietotāju vajadzības, lai risinātu problēmu un  izveidotu pakalpojuma dizaina risinājumu. Skolēni projekta laikā realizēja visus dizaina procesa projekta izstrādes posmus, kuros paredz produkta izstrādi.

Šogad tika aizstāvēti 15 projekti, tajos izmantoja WEB tehnoloģijas, kā arī citas divu gadu laikā apgūtās prasmes.

Paldies mūsu skolēniem par produktīvu darbu projektu izstrādes laikā!

Rakstu sagatavoja: Programmēšanas skolotājs Kristaps Muižnieks, Dizaina un Tehnoloģiju skolotājas Kristīne Katinska un Jonita Šteinberga.

Pēdējais atjaunošanas datums: 17.05.2024 15:31
atpakaļ