Ceturdiena, 2023. gada 28 . septembris

Vārds diena: Lana, Sergejs, Svetlana

  • -A
  • A
  • +A

Projekts “Green schools for green Europe”

16.06.2023 10:45

Jūnija sākumā projekta “GREEN SCHOOLS FOR GREEN EUROPE” ietvaros Latvijā viesojās 26 pedagogi  no dažādām Eiropas valstīm (Turcija, Spānija, Itālija, Norvēģija, Nīderlande). Piecu dienu laikā apmeklēja un iedvesmojās no dažādu Latvijas izglītību iestāžu un organizāciju pieredzes, iegūt zināšanas par to, kas ir aprites ekonomika, vides ilgtspēja un praktiski darboties, lai radītu idejas, kā savas izglītības iestādes padarīt videi draudzīgākas.  

Dalībniekiem bija iespēja satikties ar RTU Zinātnes un inovāciju centra, Jauno līderu vidusskolas, Līgatnes papīrfabrikas, restorāna “Pavāru māja”, Zinātkāres centra “Futurimo”, Babītes vidusskolas un citu organizāciju pārstāvjiem.  

Mācības vadīja RTU ZIC pārstāves Santa Krastiņa un Inga Uvarova.  

Pēc mācībām pedagogi atzina, ka iegūtā pieredze bija ļoti vērtīga un ir guvuši gan idejas, gan iedvesmu uzlabot savu vidi un spēcināt jauniešus, ar kuriem ikdienā strādā savās izglītības iestādēs.


Pēdējais atjaunošanas datums: 16.06.2023 10:45
atpakaļ