Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Projektu nedēļa Babītes vidusskolā!

09.03.2016 12:55

Šonedēļ Babītes vidusskolā norisinās projektu nedēļa, kuras ietvaros, 5. b klases izglītojamie no dažādiem materiāliem izgatavoja mājas. Krāsoja, līmēja, zīmēja un apdarināja savus veidotos arhitektūras šedevrus, kuru radīšanai izejmateriālus bija sarūpējuši paši.

Iedvesmu māju izveidē izglītojamie raduši no mācību procesā apgūtā – kā savas mājas būvē dzīvnieki. Ņemot piemēru no dabas un pievienojot savu radošumu, izglītojamie radīja jaunu arhitektūru – mājas, kurās vēlētos dzīvot paši.

Liels atbalsts projekta darbu vadītājām šajā radošajā procesā ir 5. b izglītojamā Maksima Skibicka mamma Jeļena, kuras nodarbošanās ir papīra dizaina kursu vadīšana, 5. b klases izglītojamo Annijas Bratuškas mamma Andra un Matīsa Šipkova mamma Ilze. Kopīgiem spēkiem un rūpīgā 5. b klases audzinātājas, ģeogrāfijas un dabas zinību pedagoga Ineses Gavares un angļu valodas  pedagoga Initas Krūmas uzraudzībā ir tapuši ļoti interesanti, neparasti, jauki un krāsaini darbi. Ar nepacietību gaidīsim piektdienu, 11. martu, Projektu nedēļas noslēgumu, lai redzētu projekta grupas “Mācoties no dabas” darba prezentāciju! 

Turpināsim sekot līdzi izglītojamo aktīvajai un radošajai darbībai Projektu nedēļas ietvaros!

b7  b1  b4  b3  b5  b2  b6

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.03.2016 08:37
atpakaļ