Sestdiena, 2022. gada 21 . maijs

Vārds diena: Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

  • -A
  • A
  • +A

Radošās angļu valodas stundas 2. klasēs

05.05.2022 16:14

Vai esi ievērojis radošos un košos zīmējumus pie otrā stāva angļu valodas kabinetu sienas? Lai apgūtu daudzveidīgās karjeras iespējas, veicinātu radošumu un rosinātu angļu valodas apguvi, otro klašu skolēni angļu valodas stundās devās uz Babītes vidusskolas bibliotēku un iepazinās ar skolas bibliotekārēm Initu Krapāni un Ligitu Grīvāni. 

Nodarbības laikā skolēni uzzināja par bibliotekāra ikdienas pienākumiem un profesijas specifiku. Tad kopā ar zīmēšanas skolotāju Ingu Vectirāni skolēni zīmēja bibliotekāru portretu un angļu valodas stundās veidoja profesijas aprakstu. 

Paldies angļu valodas skolotājām Initai Krūmai, Lailai Vauļinai, vizuālās mākslas skolotājai Ingai Vectirānei un skolas bibliotekārēm Initai Krapānei un Ligitai Grīvānei par radošo sadarbību!

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.05.2022 10:27
atpakaļ