Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Reportāžas

2020. gada 12. oktobrī tika aizvadīta šī mācību gada Panākumu Universitātes 2. nodarbība. 
Ar jauniešiem tikās un ar saviem pieredzes stāstiem dalījās viens no labākajiem Latvijas bundziniekiem,  multi instrumentālists, mūzikas izpildītājs un producents Rick Feds, latviešu kinorežisors, kulta filmas “Dvēseļu Putenis” režisors Dzintars Dreibergs, komandas veidošanas praktiķis, kvalificēts personāla speciālists, izaugsmes treneris Aldis Zauls, kā arī uzņēmējs, pavārs, viesmīlis, pasaules labākā bārmeņa titula ieguvējs, “Gardā Siļķe Kažokā” ražotājs, SIA Mixture pārstāvis Andris Reizenbergs. 

________________

2020. gada 23. septembra nodarbību atklāja Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.
Turpinājumā ar jauniešiem tikās Yourmove.lv dibinātājs un vadītājs Jānis Kreilis, Latvijas Televīzijas laika ziņu moderatore  Ramona Salmiņa un prezentēšanas prasmju treneris Oskars Priede.  

________________

16. janvārī aizritēja 2019./2020 m.g. piektā Panākumu Universitātes nodarbība.
Lektori bija četru dažādu jomu pārstāvji – ”Vegan Fox” dibinātāja un īpašniece Maija Rieksta – Riekstiņa, dziedātāja, mūziķe, grupas “Triānas Parks” soliste Agnese Rakovska, uzņēmēja un pilsētrestorāna “Lapsas māja” īpašniece Liene Zemīte, kā arī Dailes teātra aktieris Gints Andžāns. 

__________________

4. novembrī biznesa augstskolā “Turība” aizritēja 2019. /2020. mācību gada trešais “Panākumu Universitātes” seminārs, kur šoreiz pamattēma bija “radošums un intelekts”.

Babītes vidusskolas 10. un 11. klašu izglītojamie apmeklēja lekcijas, kuras vadīja četras iedvesmojošas personības –  uzņēmumu vadītājs Tomijs Virga, kurš dalījās savā pieredzes stāstā, īpaši uzsverot, ka neatņemamu pieredzi var gūt, dodoties pieredzes apmaiņas braucienos, ģimenes uzņēmuma “Rainsisters”  Zanda izklāstīja jauniešiem, kādi ir biznesa veidošanas pamatuzdevumi, protams, arī iepazīstināja ar savu zīmolu, kā arī mērķiem, uz ko vēl tiecas, “Pure Chocolate” līdzīpašnieks Aivars Žimants pastāstīja par sava biznesa attīstību un aicināja visus nebaidīties darīt, pat ja nav pārliecības, jo ja arī kādreiz kaut kas neizdodas, tad jāapzinās, ka aiz katras neveiksmes seko veiksme un pašā izskaņā 13. Saeimas deputāts Aldis Gobzems iepazīstināja ar to, kāda ir deputāta darba ikdiena, izklāstīja, ko var sagaidīt tie, kuri vēlas turpināt savas dzīves gaitas, izvēloties jurista karjeru, kā arī uzsvēra, ka stipras valsts pamatā ir stipras ģimenes. 

_____________

26. septembrī, biznesa augstskolā “Turība” aizritēja 2019. /2020. mācību gada pirmais “Panākumu Universitātes” seminārs, kur galvenokārt lektori stāstīja par personības ideāliem un vērtībām.

Babītes vidusskolas 10. un 11. klašu uz panākumiem vērstie izglītojamie arī piedalījās šajā seminārā. Viņi apmeklēja lekcijas, kuras vadīja “Panākumu Universitātes” dibinātāja Ilze Kalniņa – Dauga, biznesa augstskolas “Turība” attīstības direktore Marta Kive, bezrindas.lv un atlants.lv vadītājs un dibinātājs Gatis Sprūds, kā arī mūzikas producents, muzikālo kolektīvu saliedēšanas, radošo procesu virzības un pašizaugsmes treneris Arstarulsmirus Arsujumfus – Tarus. 

Pēdējais atjaunošanas datums: 12.02.2021 14:06
atpakaļ