Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Babītes vidusskolas komandai 2. vieta rudens krosā

27.09.2017 13:00

Babītes vidusskolas komanda 26. septembrī piedalījās Pierīgas novadu skolu skolēnu sporta sacensībās rudens krosā, kurās startēja 23 skolu komandas. Sacensības notika Baldones novadā, slēpošanas trases “Riekstu kalns” apkārtnē.

Mūsu komanda vidusskolu konkurencē kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu.

Sporta pedagogs Andra Mančasa: “Ar Babītes vidusskolas komandu uz sacensībām braucu jau kopš 2015. gada. Šos trīs gadus Dmitrijs Petrago vienmēr ir izcīnījis uzvaru. Pats viņš saka, ka šī jau ir piektā pirmā vieta šajās sacensībās. Cīņasspars, neatlaidība un vēlme parādīt savus labākos rezultātus ir visu šo skolēnu stiprākās rakstura iezīmes. Krosā distance jāveic vienam pašam, cīnoties ar nogurumu, vēlmi padoties, nespēku. Tikai pārvarot grūtības un nepadodoties mēs veidojam savu raksturu un  iegūstam pārliecību par savām spējām. Mūsu kopīgā darba rezultāts Babītes vidusskolas vārdam liek izcelties citu skolu starpā.”

Apsveicam sportistus ar panākumiem!

  

Rezultātu tabula:

Nr.p.k.  

Vārds/uzvārds

Klase Izcīnītā godalgotā vieta
1. Sibilla Vanadziņa 4.d 1.vieta
2. Mārtiņš Skrastiņš 4.e 3.vieta
3. Darels Uļjanskis 5.e 3.vieta
4. Alise Āboliņa 7.a 2.vieta
5. Dmitrijs Petrago 7.b 1.vieta
6. Aurēlija Morica 8.a
7. Matīss Otisons 8.ma 2.vieta
8. Bruno Brūveris 9.ma 2.vieta
9. Alīna Šardina 11.a 1.vieta
10. Ričards Roberts Sauja 11.b
Pēdējais atjaunošanas datums: 04.10.2017 09:09
atpakaļ