Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Skapīši izglītojamo personīgo mantu uzglabāšanai

11.09.2020 11:25

Mācību gads ir sācies ar vairākiem jauninājumiem Babītes vidusskolas izglītojamo ikdienā. Līdz šim izglītojamie, ierodoties skolā, devās uz garderobi, lai atstātu tajā virsdrēbes, maiņas apavus un privātās mantas. Līdz ar skolas piebūves atklāšanu, Babītes vidusskolā katram izglītojamajam ir nodrošināts skapītis personīgo mantu uzglabāšanai. 

Izglītojamajiem tiks piešķirta individuāla atslēdziņa, tādējādi nodrošinot to, ka cita persona pie skapītī esošajām mantām piekļūt nevar. Katrai klasei tiks piešķirti konkrētu numuru skapīši un izglītojamajam būs jāparakstās par atslēdziņas saņemšanu pie klases audzinātāja tuvāko dienu laikā.

Maiņas apavi un virsdrēbes visu mācību gadu ir jāuzglabā skapītī, tas nozīmē, ka izglītojamajiem, it īpaši ziemas periodā, ir jānodrošina maisiņš, kurā uzglabāt āra apavus.

Skapīši ir jāuztur kārtīgi! Gan no iekšpuses, gan no ārpuses, uz tiem nedrīkst neko līmēt vai zīmēt, vai kā citādi tos mainīt, bojāt. 

Uzturēsim kārtībā savus skapīšus un cienīsim skolasbiedru skapīšus!

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.09.2020 11:25
atpakaļ