Otrdiena, 2023. gada 26 . septembris

Vārds diena: Gundars, Knuts, Kurts

  • -A
  • A
  • +A

Skolas komanda “SIXspārņi” izcīna 3. vietu hakatonā “Young Climathon 2022”

14.11.2022 16:17

Š.g. 10. – 11. novembrī tiešsaistē norisinājās klimata jautājumiem veltīts hakatons “Young Climathon 2022”, kurā tika aicināti iesaistīties jaunieši no Latvijas Ekoskolu tīkla. Babītes vidusskolu pārstāvēja divas komandas -”Eko pūces” un “SIXspārņi”, – aktīvi cenšoties rast ilgtspējīgus un inovatīvus risinājumus klimata pārmaiņu mazināšanai un cilvēku izglītošanai par tiem. Lepojamies, ka komada “SIXspārņi” izcīnīja 3. vietu, iegūstot naudas balvu – 100 eur idejas turpmākai attīstīšanai. Hakatona laikā komanda izvēlējās risināt izaicinājumu “Kā izglītot jauniešus par zaļo enerģiju?”.


Komandas dalībnieces: Estere Bergmane (10.b.), Marta Dzenīte (10.b.), Ance Savicka (10.b.), Elise Polačenko (10.b.), Patrīcija Kaševska (10.b.) un Linda Leite (10.b.)! Komandas atbalsta persona: vēstures un sociālo zinātņu pedagoģe Krista Kristiāna Kristapsone.


Paldies par ieguldīto darbu!
Informāciju sagatavoja: vēstures un sociālo zinātņu pedagoģe K. K. Kristapsone

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.11.2022 16:17
atpakaļ