Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Skolēnu komanda iegūst II pakāpi konkursā “Radošais intelektuālis”

06.12.2022 15:55

Skolēnu komanda iegūst II pakāpi konkursā “Radošais intelektuālis”

Š.g. 30. novembrī Rīgas motormuzejā Patentu valde svinīgi sveica konkursa “Radošais intelektuālis” 2022. gada laureātus. Lepojamies, ka Babītes vidussskolas komanda – skolēni Elīna Čirkuna un Kārlis Riekstiņš (11.c klase) un skolotāja Krista Kristiāna Kristapsone – izcīnīja II pakāpi Latvijā.

            Konkursa ietvaros komandām bija jāizstrādā divi radoši uzdevumi par intelektuālā īpašuma aizsardzības tematiku, kas būtu aktuāli vienaudžiem. Skolas komanda pozitīvi izcēlās ar kvalitatīvi izveidoto galda spēli “Intelektuālais sprādziens”, kas iecerēta izmantošanai mācību procesā kursā “Vēsture un sociālās zinātnes I”.

            Priecājamies!

            Patentu valde konkursu organizē sadarbībā ar partneriem Valsts izglītības satura centru, biedrību “Junior Achievement Latvia”, Latvijas Profesionālo patentpilnvarnieku asociāciju un Intelektuālā īpašuma aizsardzības starptautiskās asociācijas (AIPPI) Latvijas Nacionālo grupu. Konkursa norisi atbalstīja Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojs.

Vairāk informācijas: Patentu valdes mājaslapa

Pēdējais atjaunošanas datums: 06.12.2022 15:55
atpakaļ