Svētdiena, 2024. gada 14 . jūlijs

Vārds diena: Anvars, Oskars, Ritvars

“Skolotāju dienas” svinības Babītes vidusskolā

14.10.2022 15:13

2022. gada “Skolotāju diena” Babītes vidusskolā norisinājās mierīgās un sirsnīgās noskaņās. 7. oktobra rītu ieskandināja audzināšanas stunda un izglītības iestādes “Skolēnu pašpārvaldes” sarūpētie sirsnīgie un arī garšīgie apsveikumi.

Dienai turpinoties, uz brīdi mācību darbu pārņēma vidusskolas posma izglītojamie, lai pedagogi varētu izbaudīt brāļu Auzānu sniegto muzikālo apsveikumu.

Svinīgo dienu noslēdza Mārupes Gada balvas izglītībā pasniegšanas ceremonija “Gada pedagogs 2022”, apbalvojot 30 Mārupes novada pašvaldības iestāžu pedagogu, kuru darbu augstu novērtējuši kolēģi un skolēni. Laureātu vidū bija arī Babītes vidusskolas pedagogi – Ligita Baleviča, Ieva Bauble, Kristīne Jukša, Līga Ābele un Kristaps Muižnieks. Lepojamies!

Ieskats apbalvošanas ceremonijā skatāms Mārupes novada mājas lapā:

https://www.marupe.lv/lv/izglitiba/zinas/pedagogi-sirdsdarba-daritaji

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.10.2022 15:13
atpakaļ