Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

SMU “Krūze un jūra”

17.12.2019 14:00

Mūsu Babītes vidusskolā aug topošie biznesmeņi, kuri nebaidās pieteikt sevi pasaulei jau tagad! 

11.a klases izglītojamās – Lelde Poklikajeva, Linda Skudra un Līva Tērauda – ir izveidojušas savu patstāvīgu, unikālu un estētisku biznesu “Krūze un Jūra”, kurā meitenes  pašas apglezno porcelāna krūzes ar dažādām jūras ainavām, ļaujot ikdienišķai lietai kļūt par gleznu, jo patiesībā māksla ir mums visapkārt.

Katra krūze ir īpaša, jo katru reizi mēs jūru ieraugām citādāku. Zilie ūdeņi dod miera un līdzsvara notis, bet sarkanās saulrieta krāsas ieved romantiskas un degsmes pasaulē. Tieši tik plašu emociju un sajūtu gammu spēj dot šī mazā, taču būtiskā lieta, rosinot cilvēkus izvēlēties tieši savu īpašo jūras sajūtu.  

Tu vari katru rītu sākt, malkojot kafiju, kas ietērpta tavā jūras sajūtā, atgādinot par piedzīvojumiem un cilvēkiem, ar kuriem tu kopā baudi jūru. Katru rītu radi sajūtu, ka jūra ir tepat Tev blakus. 

Meitenes uzskata, ka viņu galvenais uzdevums ir nodot un ļaut saglabāt cilvēkiem katras krūzes individuālo sajūtu. 

Informāciju sagatavoja Līva Tērauda

Pēdējais atjaunošanas datums: 17.12.2019 14:00
atpakaļ