Svētdiena, 2024. gada 14 . jūlijs

Vārds diena: Anvars, Oskars, Ritvars

“SPORTO VISA KLASE” 9. SEZONAS ATKLĀŠANAS PASĀKUMS

13.10.2022 12:28

Trešdien, 28.septembrī Babītes vidusskolas 2.a klase devās uz Zemgales olimpisko centru, Jelgavā,  kur notika  projekta “Sporto visa klase” devītās sezonas atklāšanas pasākums. Klātienē bija aicināti piedalīties projekta jaunie dalībnieki – 2. un 3.klašu izglītojamie, bet pārējiem pasākumu bija iespēja vērot attālināti.

Klases komandas kapteinis – 2.a klases izglītojamais Kristers Pupkevičs, kāpa uz skatuves, lai saņemtu karogu no  Olimpiešiem – pludmales volejbolista Aleksandra Samoilova, šķēpmetējas Līna Mūzes un smaiļotāja Roberta Akmens. Karogs ir  kā piederības zīme projektam. Izglītojamie deva arī īpašu solījumu, kuru ievēros piedaloties “Sporto visa klase” projektā. 

Pasākuma ietvaros tā dalībniekiem bija iespēja izmēģināt virtuālās realitātes brilles, pārbaudīt drošības jostu nozīmi automašīnas sadursmes laikā Ceļu Satiksmes un drošības direkcijas (CSDD) stendā, izmēģināt dažādas galda spēles no “Brain Games”, sacensties galda hokejā, izveidot interesantu video rullīti projekta partnera “Sportland” stendā  vai sajusties kā ugunsdzēsējam, iepazīstoties ar ugunsdrošības pamatnoteikumiem un izmēģinot ugunsdzēsēju ekipējumu, ko pasākumā nodrošināja Valsts Ugunsdzēsības un drošības dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde. Pasākuma noslēgumā izglītojamos priecēja  “Bermudu divstūra” koncerts. 

Šis bija lielisks piedzīvojums un aktivitātēm piepildīta diena!

Pēdējais atjaunošanas datums: 13.10.2022 12:28
atpakaļ