Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Starp mums, meitenēm, runājot…

07.03.2016 15:55

Turpinot projekta “Vecāki un absolventi Babītes vidusskolai” aktivitātes, 9. ma klasē, kuras audzinātāja ir Anita Švītiņa, nesen viesojās izglītojamās Alises Grotas mammas uzaicinātā psiholoģijas zinātņu maģistre Diāna Feldmane.

Draudzīgā un nepiespiestā gaisotnē psiholoģijas zinātņu maģistre klases meitenēm stāstīja par katrai pusaudzei aktuālo – attiecībām ar pretējo dzimumu un sievietes veselību. Kā atšķirt iemīlēšanos no īstas mīlestības? Kurā attiecību fāzē uzsākt tuvību, un kādas var būt sekas? Kādu iespaidu uz veselību atstāj seksuāli transmisīvās slimības un aborta veikšana?

Meitenes aizrautīgi dalījās ar saviem viedokļiem un dzīves skatījumu par laulību, ģimeni un savstarpējām attiecībām – par tēmām, kuras parasti tiek izrunātas tikai tuvu draudzeņu pulciņā.

Paldies Diānai Feldmanei par šo vērtīgo, sirsnīgo un izglītojošo mācību stundu, kas būs noderīga katras jaunās sievietes dzīvē!

Atgādinām, ka projekta “Vecāki un absolventi Babītes vidusskolai” ietvaros, ikvienam vecākam vai absolventam ir iespēja kaut uz mirkli kļūt par pedagogu, izstrādāt un vadīt mācību stundu mūsu skolā par dažādām neparastām un aizraujošām tēmām. Projekts norisinās līdz šī gada 14.martam.

Vecāki un absolventi, kuri ir ieinteresēti vadīt mācību stundu Babītes vidusskolā, tiek aicināti sazināties ar Sabiedrisko attiecību speciālisti Sanitu Baginsku, sūtot ziņu uz elektroniskā pasta adresi: sanita.baginska@bvsk.lv!

D4  d5  D1  D2

 

 

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 16.03.2016 10:17
atpakaļ