Piektdiena, 2024. gada 21 . jūnijs

Vārds diena: Egita, Emīls, Monvīds

Swedbank “Naudas diena”

16.11.2023 10:39

31.oktobrī vairākas Babītes vidusskolas klases iesaistījās “Swedbank” piedāvātajā finanšu pratības iniciatīvā “Naudas diena”. Naudas diena bija aizraujošs vienas dienas pasākums visu klašu skolēniem, kur videolekciju formātā interaktīvā, vieglā un aizraujošā veidā skolēniem stāstīja, kas ir nauda, kāpēc svarīga budžeta plānošana, kā pelnīt naudu un kā to gudri ieguldīt.


Stundas noslēgumā skolēniem bija iespēja izpausties radoši un izveidot atraktīvu reklāmas klipu “Hei, krāt ir forši!”, kas uzrunā un motivē krāt. Babītes vidusskolas 3.b klases skolniece izveidoja video, piedalījās izlozē un laimēja “Naudas dienas” finansējumu kopīgai klases aktivitātei. Babītes vidusskolas 3.b klases skolniece izveidoja video, piedalījās izlozē un laimēja “Naudas dienas” finansējumu kopīgai klases aktivitātei.

Pēdējais atjaunošanas datums: 16.11.2023 10:39
atpakaļ