Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Tiekamies no jauna 1. septembrī!

27.08.2015 13:45

autumn-flowers-and-nuts

“Vēl augusta pēdējā diena,
Vēl zvaigznes un āboli krīt;
Sirds vasarai ardievas pamāj –
Uz skolu man jāiet rīt.

Vēl jāieliek ceļasomā
Kāds sapnis, ko piepildīt,
Un kāda iesākta doma
Par to, kas būšu es rīt.

Lai sakrātā saules gaisma
Man palīdz ik dienu, ik brīdi
No iesāktā nenovērsties
Un vienmēr teikt možu – labrīt!

Un lai šai dienā pēc gadiem,
Kad zvaigznes un āboli krīt,
Es atzīšos kaut vai sev vienam,
Ka gribas uz skolu iet rīt.”

(Marika Svīķe)

ESIET SVEICINĀTI, IZGLĪTOJAMIE, VECĀKI, PEDAGOGI UN DARBINIEKI, JAUNAJĀ MĀCĪBU GADĀ!

Aizvadīta raiba un piedzīvojumiem bagāta vasara, un 1. septembris pie mums ieradies gan ar siltu sauli, gan vēl ar vasaras krāsām. Kamēr vieni vēl steidz izbaudīt vasaras raibās krāsas, citi jau vēlas satikt savus klasesbiedrus, skolas draugus un skolotājus, lai dalītos vasaras piedzīvojumiem un kopā uzsāktu jauniem izaicinājumiem, zināšanām un gudrībām piepildīto 2015./2016. mācību gadu. 🙂

Skola un skolotāji gaida tikšanos ar katru no jums. 🙂

Tiekamies 1. septembrī! 🙂 

1. septembra – Zinību dienas svinīgās norises:

Līdz pulksten 8.40 – klašu pulcēšanās un pirmā vai atkal satikšanās kabinetos pie klašu audzinātājiem, kabinetu sarakstu skatīt ŠEIT:
KLASES_PA_KABINETIEM;
No pulksten 8.45 līdz 8.55 – klašu pulcēšanās un stāšanās audzinātāju pavadībā Svinīgajai svētku līnijai stadionā;
No pulksten 9.00 līdz ~ pulksten 9.40 – Zinību dienas svinīgā līnija;
No ~ pulksten 9.40 līdz ~ pulksten 10.10 – svinīgais gājiens līdz Piemiņas akmenim, veltītam 5. Zemgales pulka latviešu strēlniekiem, un Piņķu kauju piemineklim un ziedu nolikšana varoņu piemiņas godināšanai (aptuvenības zīme norāda iespējamu 10 minūšu nobīdi saistībā ar lielo svētku dalībnieku skaitu);
No pulksten 10.30 līdz 11.10 – Audzināšanas stunda klasēs;
Pulksten 11.30 – Skolēnu autobusi atiet no skolas PILNĪGI VISOS MARŠRUTOS.

pirmklasnieki1

IZGLĪTOJAMO UN VECĀKU IEVĒRĪBAI:

1) NENOTIEK organizēta klašu un/vai individuāla fotografēšanās, to veic vecāki vai klašu audzinātāji, vai izglītojamie savstarpēji vienojoties, jo ir skolas 35. dzimšanas dienas gads, tāpēc organizētas fotografēšanās noritēs mācību gada laikā,
2) VISI SKOLĒNU AUTOBUSI 1. SEPTEMBRĪ RĪTA MARŠRUTOS KURSĒS STUNDU VĒLĀK NEKĀ IKDIENĀ, respektīvi, nevis pulksten 7.00 vai pulksten 7.10, kā norādīts sarakstā, bet pulksten 8.00 vai pulksten 8.10, SKOLĒNU AUTOBUSI 01.09. KURSĒS PILNĪGI VISOS APSTIPRINĀTAJOS MARŠRUTOS (skatīt mājas lapas sadaļu  – Izglītojamo pārvadājumi),
3) ziedus, ko svinīgā gājiena laikā nolikt pie Piemiņas akmens, veltīta 5. Zemgales pulka latviešu strēlniekiem, un Piņķu kauju pieminekļa, izglītojamie ņem līdzi pēc BRĪVPRĀTĪBAS PRINCIPA,
4) ATGĀDINĀM PAR BABĪTES VIDUSSKOLAS IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMU 55. PUNKTU“Izglītības iestādes rīkotajos svinīgajos pasākumos un valsts pārbaudes darbu laikā izglītojamais ierodas svētku tērpā (vēlams tumšs uzvalks, balts krekls, kaklasaite zēniem, tumši svārki/bikses, balta blūze meitenēm).”  UN 56.21. PUNKTU“.. ievērot lietišķo stilu apģērba kultūrā”,
5) LIETUS GADĪJUMĀ IZGLĪTOJAMIE PULCĒJAS KABINETOS PIE AUDZINĀTĀJIEM.

skola

AR NEPACIETĪBU GAIDĀM TIKŠANOS!
LAI MUMS JAUKI SVĒTKI UN ROSMES PILNS JAUNAIS MĀCĪBU GADS! 🙂 

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.10.2015 17:36
atpakaļ