Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Tiešsaistes debates veltītas Valentīndienai

17.02.2021 09:57

Tradicionāli Babītes vidusskolas Skolēnu Pašpārvalde rīko kādu Valentīndienas pasākumu vecākajām klasēm. Šogad tās bija tiešsaistes debates par mīlestības tēmu. Un tā kā mūsu skolā februāris ir svešvalodu mēnesis, debates notika angļu valodā.

Pašpārvaldes pārstāvji Anna Rumba, Emīls Erciņš, Raimonds Andris Augulis un viņu pedagogs Diāna Pekša saka paldies visām 9. -11. klašu komandām par atbildīgu gatavošanos un aktīvu piedalīšanos debatēs.

Apsveicam uzvarētājus!
1. vieta – 9.ma klase (Agnese Ose, Sabīne Pabērza, Helēna Jānīte)
2. vieta – 10.b klase (Madara Krieva, Vanesa Krasta, Vladislavs Serenoks) un 11.c klase (Aurēlija Morica, Kārlis Zariņš, Ričards Tomiņš)
3. vieta – 11. b klase (Valters Pēteris Bāns, Alekss Pugejs, Dāvis Filipjonoks).

Kā arī par uzvarētāju Valentīndienas kahootā kļuva
Mona Zariņa (9.a klase).

Paldies visiem, kuri piedalījās debašu turnīru tradīcijas dibināšanā!

Pēdējais atjaunošanas datums: 17.02.2021 09:57
atpakaļ