Otrdiena, 2023. gada 26 . septembris

Vārds diena: Rauls, Rodrigo

  • -A
  • A
  • +A

Uzsākta dalība projektā “Reading circle”

24.11.2022 09:35

Babītes vidusskolas angļu valodas pedagoģe Diāna Ozčifte jau vairākus gadus ir  “Latvijas Angļu valodas asociācijas” biedre. Šogad pedagoģe kopā ar 7. Klašu izglītojamajiem uzsāka dalību organizācijas un izdevniecības “Pearson” kopīgi organizētajā projektā “Reading Circle” jeb lasīšanas aplis.

Šī projekta ietvaros 7. a, b, c, ma  klasēm būs iespēja angļu valodā izlasīt astoņas dažādu autoru grāmatas. Grāmatas ir ļoti dažādas, bet visas piemērotas 7. klašu angļu valodas līmenim. Septembrī un oktobrī skolēni jau iepazinās ar Edgara Alana Po stāstiem un izveidoja izlasīto darbu portfolio. Visa mācību gada garumā tiks krāti izpildītie uzdevumi un radošie darbi par katru izlasīto grāmatu.

Projekta mērķis ir ne tikai stiprināt jauniešu angļu valodas prasmes, uzlabot viņu lasītprasmi, motivēt un radīt pozitīvu lasīšanas kultūru katrā klasē, bet arī paplašināt viņu redzesloku. Veidojot kreatīvus darbus, tiek attīstīts radošums, savukārt pilsoniskā līdzdalība tiek veicināta, diskutējot par dažādiem jautājumiem, veidojot nostāju un daloties ar savu viedokli.

The gallery was not found!
Pēdējais atjaunošanas datums: 24.11.2022 09:35
atpakaļ