Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Valērija Linkeviča piedalīsies festivāla “Toņi un pustoņi” finālā

02.06.2017 14:32

Valsts izglītības satura centrs jau piekto reizi rīko Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivālu “Toņi un pustoņi”. Festivāls tiek organizēts reizi piecos gados un šogad tas norisināsies 1. un 2. jūnijā Bauskā.

Festivāla finālā, izturot trīs konkursa kārtas, piedalīsies arī Babītes vidusskolas 7.c klases skolniece Valērija Linkeviča. Festivāla laikā Valērijas keramikas mākslas darbs  “Mūsu novads”  būs apskatāms interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstādē “Latvijas toņi un pustoņi”.

Liels paldies pedagoģei Ivetai Budei par ieguldīto darbu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 02.06.2017 14:32
atpakaļ