Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Valsts svētku koncerts Babītes vidusskolā

17.11.2017 19:02

 

Šodien Babītes vidusskolas aktu zālē norisinājās Latvijas valsts 99. gadadienai veltīti svētku koncerti.

Ar svinīgu uzrunu koncertus atklāja Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga.  Savā uzrunā izglītības iestādes direktore klātesošos informēja par fonda “Draudzīgais aicinājums“ 15. novembrī pasniegtajiem apbalvojumiem Babītes vidusskolai un pateicās  pedagogiem Rutai Virbulei, Meritai Meierei, Anitai Švītiņai, Silvai Romanei, Anitai Butulei un 2016./2017.m.g. 12. kl. izglītojamiem, kuru mācību darbs ir sekmējis šo apbalvojumu iegūšanu.

Koncertos uzstājās Babītes vidusskolas mākslinieciskie kolektīvi –  5.-9.kl. koris “Virza”, 6.-7 kl. vokālais ansamblis, 10.-12.kl. vokālais ansamblis (vadītāja Sandra Sestule, koncertmeistare Dita Bērziņa),  1. kl. koris,  2.-4.kl. koris, vokālais ansamblis “Bizbizmārītes”, vokālais ansamblis “Pūpoliņi” (vadītāja Ingrīda Martinsone ,  koncertmeistare Dita Bērziņa), zēnu koris ( vadītāja Sandra Sestule, Ingrīda Martinsone, koncertmeistare Dita Bērziņa), kokļu trio – Kristīne Kozlovska (7.a kl.), Elīna Čirkuna (6.c kl.), Marta Luīze Kampare (7.a kl.), Mūsdienu deju grupas dalībnieki – vadītāja Rūta Pintele, TDK “Bize” – vadītāja Linda Plostniece.

Koncertā Ojāra Vācieša, Laimoņa Vāczemnieka un pedagoga Baibas Vītolas tekstus runāja 12.kl. izglītojamais Krišjānis Krakops un pedagogs Linda Lerša.  Dzeju runāja Lote Paleja (3.b kl.), Tīna Muceniece (4.a kl.), Estere Pupkeviča (1.a kl.),  Kārlis Neilands (3.c kl.). Koncerti tika atklāti ar Žurnālistikas pulciņa veidoto video “Daudz laimes, Latvija!”

Paldies visiem tiem, kas palīdzēja koncertu organizēšanā un norisē – pasākuma režisorei un organizatorei Gitai Sondorei,  pedagogam Raimondam Jankovskim un 12. klasei, pedagogiem – Montai Kučerei, Madarai Oškalnei, Janīnai Amolai, Ilmāram Jermakam, Kristeram Vitjažkovam, Kārlim Ziediņam, Kristapam Novikam, 11.b. kl. izglītojamajam Dzintaram Liporam, 9.ma kl. izglītojamai Samantai Rozenbergai,  sociālajam pedagogam Līgai Rutulei, izglītības psihologam Daigai Brokai, pasākuma apskaņotājiem – Rūdolfam Bērziņam (11.b kl.), Ērikam Puriņam – Leičenko (11.b kl.), Edgaram Breijeram (9.ma)  un Gustavam Bergmanim (5.e).

Lai visiem skaisti un ģimeniski svētki Latvijas valsts 99. gadadienā!​

« of 3 »
Pēdējais atjaunošanas datums: 17.11.2017 19:02
atpakaļ