Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Valtam Skujiņam 3. vieta distanču slēpošanā Latvijas skolu Ziemas festivālā!

03.03.2023 09:31

Ar vairāk nekā tūkstoš dalībniekiem un sacenšoties 106 skolām, iepriekšējā nedēļas nogalē, 24. februārī, aizvadīts Latvijas skolu Ziemas festivāls. Ziemas festivāls pēc vairāku gadu norises virtuālajā vidē šogad atkal notika klātienē – Ērgļos, Gaiziņkalnā un Smeceres silā, pulcējot 1053 dalībniekus.

Sacensības notika 13 individuālajās un komandu disciplīnās – biatlonā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, frīstaila snovbordā, hokejā 3×3, slidošanā, ragaviņu sportā, ziemas orientēšanās ar slēpēm, kērlingā, frīstaila slēpošanā, ziemas volejbolā un disku golfā.

Īpaši lepojamies ar Babītes vidusskolas 6.d klases izglītojamo Valtu Skujiņu, kurš 3 km distanču slēpošanas disciplīnā izcīnīja 3. vietu 33 dalībnieku konkurencē.

Ar pilniem sacensību rezultātiem var iepazīties pasākuma vietnē ziemasfestivals.lv,  bilžu galerijas – LSFP Instagram kontā un LSFP Facebook mājaslapā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 03.03.2023 09:31
atpakaļ