Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Vecāku tikšanās Mentālās veselības nedēļā

11.03.2021 14:38

10. marta vakarā 18:30 un 19:30 notika tiešsaistes tikšanās, kur 1.- 4. un 5.-12. klašu vecākiem Babītes vidusskolas Atbalsta personāla vadītāja prezentēja Pirmās Psiholoģiskās Palīdzības rokasgrāmatu, informēja par skolas piedāvātajiem un publiskajā vidē pieejamiem resursiem mentālās veselības laukā, kā arī aktualizēja psiholoģiskā atbalsta iespējas skolēniem un vecākiem attālinātā mācību procesa laikā. 

Izglītības psiholoģe atbildēja uz iesūtītajiem jautājumiem, sociālās pedagoģes dalījās personīgajā pieredzē, kā saviem bērniem palīdz ikdienas skolas gaitās, bet karjeras konsultante skaidroja, ka viņas piedāvātās tiešsaistes sarunas skar ne tikai profesijas izvēli, bet arī palīdz jauniešiem strukturēt savu dienaskārtību un motivēt aizraujošu izaicinājumu atrašanā. 

Vecāki tikšanos vērtēja kā informatīvi noderīgu, savukārt Atbalsta personāls gaida tālāku interesentu iniciatīvu par jau konkrētākām tēmām, lai organizētu nākamās tikšanās.  

Saites uz tikšanās laikā demonstrētajām prezentācijām:

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.03.2021 14:38
atpakaļ