Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Velosipēda apliecības Babītes vidusskolā

20.05.2022 10:51

Lai veicinātu izglītojamo izpratni par drošību ceļu satiksmē un mudinātu uz aktīvu dzīvesveidu, 2022. gada 2. mācību semestrī, Babītes vidusskola noslēdza līgumu ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), kas sniedz iespēju skolā apgūt ceļu satiksmes noteikumu teoriju, lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

Tuvojoties vasarai tika organizētas velosipēda braukšanas apmācības, kur izglītojamie, kas ir sasnieguši 10 gadu vecumu, apguva ceļu satiksmes noteikumu teoriju un kārtoja CSDD teorijas eksāmenu. Neilgi pēc eksāmena nokārtošanas, topošie ceļu satiksmes dalībnieki ieguva savas velosipēda vadītāja tiesības.

Līgums ar CSDD ir noslēgts līdz 2023. gada vasarai, līdz ar to, mācības tiks plānotas arī nākamajā mācību gadā, lai turpinātu sniegt izglītojamiem iespēju izzināt drošību ceļu satiksmē un popularizēt aktīvu dzīvesveidu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 20.05.2022 10:51
atpakaļ