Piektdiena, 2024. gada 01 . marts

Vārds diena: Ilgvars, Ivars

Video konkurss “Radi. Dari. Aizsargā”

11.01.2021 15:02

Lai sekmētu skolēnu izpratni par rūpnieciskā īpašuma nozīmi, to pielietojumu uzņēmējdarbībā, kā arī attīstītu skolēnu radošumu un rosinātu zinātkāri, Patentu valde sadarbībā ar Latvijas Profesionālo patentpilnvarnieku asociāciju (LPPA), Starptautiskās intelektuālā īpašuma aizsardzības asociācijas Latvijas Nacionālo grupu (AIPPI), Valsts izsglītības satura centru (VISC) un Junior Achievement (JA Latvia) 2020. gadā organizēja video konkursu skolēniem “Radi. Dari. Aizsargā”.

Konkursā skolēniem no 4.-12. klasei bija jāizveido video, kas aicina respektēt un aizsargāt intelektuālā īpašuma tiesības.

Paldies pedagogam Agnijai Dancītei ar izglītojamajiem Ance Karolīne Krauze, Elza Elisa Zariņa, Emīlija Ilva Aršauska un pedagogam Kristīne Lipina ar izglītojamajiem Ābels Griņuks, Noema Griņuka un Agita Griņuka.

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.01.2021 15:02
atpakaļ