Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Vidusskolēnu tikšanās ar Rihardu Snikus

23.01.2017 16:05

Šodien 10.b un 11. klases izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt Babītes novada pašvaldības bibliotēkas organizēto tikšanos ar Paralimpiskās iejādes sportistu Rihardu Snikus.
Rihards jau kopš bērnības cieš no bērnu cerebrālās triekas, tomēr pat neskatoties uz to, puisis aktīvi nodarbojas ar velosportu un paralimpisko iejādi, kā arī ikdienā izdzīvo krāsainu sociālo dzīvi. „Ja es neko nedarīšu, tad manā vietā neviens cits to nedarīs”, tā Rihards, kurš iedvesmojas no saviem panākumiem un ģimenes, kuri par viņu rūpējas. Izrādās, Rihards ir arī prasmīgs dīdžejs un labprāt spēlē dažādos pasākumos.
Tikšanās laikā Riharda vectētiņš Andrejs Jurevičs, kas rūpējas par Rihardu jau kopš bērnības, stāstīja par mazdēla karjeru sportā, par dalību Londonas un Rio paralimpiskajās spēlēs un par sportista ikdienu.
Riharda šībrīža moto: “Es vēl neesmu iepazinis visas savu spēju robežas”.
Sirsnīga un iedvesmojoša tikšanās!
Noslēgumā katram bija iespēja saņemt Riharda Snikus autogrāfu.

                

Pēdējais atjaunošanas datums: 23.01.2017 16:05
atpakaļ