Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Viesojamies Babītes novada pašvaldībā

09.05.2017 11:26

Mācību priekšmeta sociālās zinības ietvaros, Babītes vidusskolas 4.a un 4.c klases izglītojamie viesojās Babītes novada pašvaldībā un tikās ar domes priekšsēdētāju Andreju Enci.
Tikšanās laikā domes priekšsēdētājs laipni uzņēma izglītojamos, stāstīja par Babītes novadu un tā robežām, iepazīstināja ar domes darbu un to, kā veidojas Babītes novada budžets.
Izglītojamiem bija iespēja uzdot savus jautājumus un uz visiem jautājumiem domes priekšsēdētājam bija detalizētas atbildes. Izrādās, domes priekšsēdētājs ļoti labi zina par katru Babītes novada nostūri un tajā veicamajiem uzlabojumiem, vai paveikto.
Noslēgumā izglītojamie domes priekšsēdētājam pasniedza sagatavotos darbiņus – zīmējumu ar aprakstu par vietu, kas Babītes novadā viņiem patīk vislabāk un teju katram bija par ko pateikt PALDIES , vērtējot novadā paveikto.
Iedvesmojoša tikšanās, kas ļauj izglītojamiem saprast, ka dialogs starp sabiedrību un valdošo varu ir pozitīvs un vērsts uz sadarbību un attīstību.

              

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.05.2017 11:26
atpakaļ