Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Ziemassvētku koncerts Piņķu sv. Jāņa baznīcā

16.12.2016 10:54

Piņķu sv. Jāņa baznīcā 15. decembrī Babītes vidusskolas mākslinieciskie kolektīvi sniedza Ziemassvētku koncertu.
Koncertā uzstājās zēnu koris “Trellis”, koris “Virza”, 1. klašu koris, 2. – 4. klašu koris, vokālais ansamblis “Bizbizmārītes”, koris “Rozītes”, vokālais ansamblis “Pūpoliņi”, 6. – 7. klašu un 9. – 11. klašu vokālie ansambļi, instrumentālais ansamblis un solisti.
Klātesošos koncertā uzrunāja Piņķu draudzes mācītājs Andris Krauliņš, aicinot visus kaut nedaudz apstāties ikdienas steigā un aizdomāties par būtiskāko mūsu dzīvē, bet Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga savā uzrunā aicināja šo svētku laiku izbaudīt ģimenes lokā.
Koncerta noslēgumā visi klātesošie vienojās kopīgā dziesmā, dziedot “Klusa nakts, svēta nakts”.
Paldies māksliniecisko kolektīvu vadītājiem Sandrai Sestulei, Ingrīdai Martinsonei un Ditai Bērziņai par skaisto koncertu, paldies arī skolēnu pašpārvaldei un Piņķu sv. Jāņa draudzes pārstāvjiem par viesmīlīgo uzņemšanu!

IMG 2247
« of 39 »
Pēdējais atjaunošanas datums: 16.12.2016 10:54
atpakaļ