Trešdiena, 2022. gada 05 . oktobris

Vārds diena: Francis, Modra

  • -A
  • A
  • +A

Ieskats Babītes vidusskolas projektu nedēļā

09.06.2021 12:23

No 24. līdz 28. maijam Babītes vidusskolā 1.-11. klašu izglītojamajiem norisinājās projektu nedēļa “Skolas vide un apkārtne”.

1.-3. klašu izglītojamiem tēma bija “Bioloģiskā daudzveidība skolas apkārtnē” ar uzdevumu izzināt augu, kukaiņu un dzīvnieku daudzveidību Babītes vidusskolas apkārtnē. Izglītojamie gan pētīja un fotografēja dabu, gan veidoja dažādus kukaiņus un dzīvniekus no papīra, ko vēlāk prezentēja arī klases audzinātajai un klases biedriem tiešsaistes prezentācijā.

4.-6. klašu izglītojamajiem tēma bija “Bioloģiskā daudzveidība skolas apkārtnē” ar uzdevumu izzināt, kas ir bioloģiskā daudzveidība, atklājot kādu jaunu dabas objektu Babītes vidusskolas apkārtnē. Pie jaunatklātajiem objektiem izglītojamie veidoja mandalas no dabas objektiem, kā arī citas dabas dekorācijas. Izglītojamajiem bija jāveido arī reklāma/kolāža par savu atradumu dabā, to prezentējot tiešsaistē saviem klases biedriem un klases audzinātājai.

7.-11. klašu izglītojamajiem tēma bija “Klimata pārmaiņas” ar uzdevumu izprast, kas ir bioloģiskā daudzveidība un kā cilvēka rīcība ietekmē klimata pārmaiņas skolas apkārtnē. Izglītojamie devās pastaigā skolas apkārtnē un novēroja, kādas vides problēmas tur ir pamanāmas, to visu pēc tam apkopojot, tiešsaistē prezentēja saviem klases biedriem un klases audzinātājai. 

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.06.2021 12:23
atpakaļ