Sestdiena, 2021. gada 24 . jūlijs

Vārds diena: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

“Līderis manī” – Babītes vidusskolā

2019./2020. mācību gadā Babītes vidusskola uzsāka dalību starptautiskā pārmaiņu procesā izglītībā “Līderis manī”, kas balstīts Franklin Covey (©Franklin Covey Co) personiskās līderības konceptā. Zināšanas un prasmes ļaus izglītojamajiem kļūt pašpaļāvīgiem un uzņemties iniciatīvu, izvirzīt, sasniegt un izvērtēt realizētos mērķus, plānot un prioritarizēt darbību, pārvaldīt emocijas un konstruktīvi risināt  konfliktus, kā arī pārliecinoši paust savu viedokli.

Pagājušā gada oktobrī,  šī gada augustā un septembrī Babītes vidusskolas pedagogi piedalījās mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” organizētajos kursos un apguva gan septiņu paradumu teoriju un pielietojumu, gan zināšanas par jaunā mācību satura ieviešanu, izmantojot pārmaiņu procesa “Līderis manī” pieeju.

Šajā mācību gadā Babītes vidusskolā ir izveidota ieviešanas komanda, kura vada pārmaiņu procesa īstenošanu visās 1., 4., 7. un 10. klasēs. Personīgās efektivitātes principi tiek apgūti klases audzināšanas stundās un tiek integrēti visos mācību priekšmetos. Komanda regulāri saņem mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” organizatorisku, didaktisku un metodisku atbalstu un iesaistās kopīgās aktivitātēs ar citām “Līderis manī” skolām.

“Līderis manī” ieviešanas komanda:

Santa Mandelberga, 1.c klases audzinātāja; Elīza Spilnere, 4.a klases audzinātāja; Madara Oškalne, 7a klases audzinātāja; Agnese Caica, 10a.b. klašu audzinātāja; Ruta Virbule, direktora vietniece izglītības jomā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.01.2021 12:08