Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

“Līderis manī” – Babītes vidusskolā

2019./2020. mācību gadā Babītes vidusskola uzsāka dalību starptautiskā pārmaiņu procesā izglītībā “Līderis manī”, kas balstīts Franklin Covey (©Franklin Covey Co) personiskās līderības konceptā. Zināšanas un prasmes ļaus izglītojamajiem kļūt pašpaļāvīgiem un uzņemties iniciatīvu, izvirzīt, sasniegt un izvērtēt realizētos mērķus, plānot un prioritarizēt darbību, pārvaldīt emocijas un konstruktīvi risināt  konfliktus, kā arī pārliecinoši paust savu viedokli.

Babītes vidusskolas pedagogi ir piedalījušies mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” organizētajos kursos un apguvuši gan septiņu paradumu teoriju un pielietojumu, gan zināšanas par jaunā mācību satura ieviešanu, izmantojot pārmaiņu procesa “Līderis manī” pieeju.

Babītes vidusskolā ir izveidota ieviešanas komanda, kura vada pārmaiņu procesa īstenošanu visās 1., 4., 7. un 10. klasēs. Personīgās efektivitātes principi tiek apgūti klases audzināšanas stundās un tiek integrēti visos mācību priekšmetos. Komanda regulāri saņem mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” organizatorisku, didaktisku un metodisku atbalstu un iesaistās kopīgās aktivitātēs ar citām “Līderis manī” skolām.

“Līderis manī” ieviešanas komanda:

Santa Mandelberga, 2.c klases audzinātāja; Santa Lempa, 5.c klases audzinātāja; Madara Oškalne, 8.a klases audzinātāja; Diāna Pekša 12.a un 12.b klases audzinātāja; Ruta Virbule, direktora vietniece izglītības jomā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.01.2022 14:01
atpakaļ