Otrdiena, 2022. gada 29 . novembris

Vārds diena: Ignats, Virgīnija

  • -A
  • A
  • +A

Par interešu izglītības programmām

2022./2023. mācību gadā tiek piedāvātas 22 interešu izglītības programmas.

2021./2022. mācību gadā tika piedāvātas 22 interešu izglītības programmas. Mācību gadā kopumā interešu izglītībā bija iesaistījušies 647 izglītojamie. Kultūrizglītības programmās- 367, sporta- 149, tehnoloģiju- 41, citās programmās- 90 izglītojamie.  Pierīgā, valstī un starptautiskajos konkursos, izglītojamie ieguvuši 12 godalgotas vietas. Pierīgā viena 2. vieta, viena 3. vieta, valstī viena 2. vieta, viena 9. vieta, starptautiskajā konkursā sešas 1. vietas, viena 2. vieta, viena 3. vieta.

2020./2021. mācību gadā kopumā interešu izglītībā bija iesaistījušies 730 izglītojamie. Kultūrizglītības programmās-458, sporta -184, tehnoloģiju-7, citās programmās-81 izglītojamais. Kopumā izglītojamie piedalījušies  skatēs, konkursos un projektos (53). Pierīgā, reģionā, valstī un starptautiskajos konkursos un ieguvuši 33 godalgotas vietas. Pierīgā divas 1. pakāpes, trīs 3.pakāpes, reģionā viena 1.pakāpe, trīs 2.pakāpes, trīs 3.pakāpes un 3 laureāti. Valstī divas 1.pakāpes, trīs 2.pakāpes, 3 nominanti un 1 laureāts. Starptautiskajā konkursā viena 2.pakāpe.

Bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvs “BIZE”

Babītes vidusskolas tautas deju kolektvā “Bize” ir iepīts dejotprieks un degsme, mīlestība pret deju un mērķtieciba.

“Bize” sniedz lielisku dejošanas skolu, kurā mēs ar prieku dalāmies, piedaloties koncertos un festivalos Latvijā un ārvalstīs. Kolektīva darbības misija – saglabāt un kopt latviešu tautas dejas un skatues dejas tradīcijas, sniegt dejas mīlesību skatītājiem un virzīties uz augstu maksliniecisko sniegumu.

Mūsdienu deju grupa “STEP”

Meiteņu koris “Virza”

“”Virza” virza virzīties!” Babītes vidusskolas meiteņu kora moto, kas liek strādāt, neapstāties pie sasniegtā. Izvirzīt mērķus, virzīties, lai būtu, lai skanētu arvien labāk, lai “Virzībai” nav galapunkta.

Babītes vidusskolas 9.-10.klašu ansamblis

Ļoti muzikālas, ļoti atbildīgas, radošas, modernas, ambiciozas, smalkas un pāri visam- ļoti mīļas. 

Kopā esot, rit jau 6 gads. Nav nekā, ko nevarētu, ja vajag, ja gribas, meitenēm piemīt liels gribasspēks un pacietība arvien jaunu skaņdarbu apguvē. 

Katra ar savu mūzikas stāstu, visas kopā- Dziesma!

Zēnu koris “Trellis”

Ne katra skola var lepoties ar zēnu kori, bet mums tāds ir! Mēs ar viņiem ļoti lepojamies. 

Zēnu korī “Trellis” dzied visdziedošākie 2.-5. klašu puikas.

Puikas treļļo un priecē savus klausītājus ar neviltotu patiesumu un tikai puikām piemītošo balss dzidrumu.

Pūpoliņi

Pūpoliņi, pūpoliņi, 

Pavasara vēstnesīši…

Gribam dziedāt, gribam uzstāties! Gribam piedalīties skolas skaistajā jubilejā! Mums patīk dziedāt skaistas dziesmas, mums patīk dziedāt greznajos tērpos, mums patīk sagādāt prieku pagasta senioriem, pansionātu iemītniekiem, uzstāties lielajā gada noslēguma koncertā brīvdabā!

Mēs gaidam atkusni!

                                                                                    Vokālā ansambļa Pūpoliņi dalībnieki

Dāvanu pulciņš

Dāvanu pulciņā ir iespēja iemācīties izgatavot dažādus darbiņus dažādās tehnikās, kuri priecē sevi vai arī var kādam dāvināt.

Pulciņā tiek piedāvāts strādāt ar mūsdienīgiem materiāliem un, sekojot līdzi aktuālajām tendecēm, agūstot jaunas tehnikas un materiālus, radīt mūsdienīgus darbus – apgleznotus maisiņus, polimēra rotājumus krūzītes, burcinas, rotiņas un citus darbus.

Pulciņa dalībnieku piedalās arī konkuros, iedvesmojoties no folkloras, no rakstu zīmēm, rada lielākus darbus.

Drāma

Teātra spēlē dzimst patiesība. Spēle – tā ir brīvība, neviltots prieks, brīvs ķermeņa lidojums… sajūsmas un izbrīna pilns mirklis fantāzijai bez robežām! Nāc, paspēlēsim!

Keramikas studija “Vinda”

Darbi runā bez vārdiem

Katram cilvēkam iekšā ir radoša dzirkstelīte, kura, palaista brīvībā, atbilstošos apstākļos pārtop brīnišķīgās lietās, veidojumos, darot prieku pašam to radītājam.

Pedagogs: Iveta Bude

Sasniedzamais rezultāts:

1. Radīt interesi par radošas pašizpausmes iespējām.
2. Veicināt bērnu socializāciju, saskarsmes kultūras iemaņas, darbojoties grupā.
3. Veicināt bērniem atbildības sajūtu par savu darbu.
4. Attīstīt bērniem vēlmi dāvāt prieku citiem.
5. Rosināt interesi par dažādiem tēlotājmākslas veidiem – bērnu pašiniciatīvas atraisīšana aktīvā darbībā.
6. Keramikas darbu gatavošanai nepieciešamo tehnisko prasmju un iemaņu apguve.

Kokapstrāde

Jaunsardze

Babītes vidusskolas Jaunsargi turpina savu uzvaras gaitu, katru sestdienu piedaloties Ārpus telpas nodarbībās un pārgājienos. Pēc ilgas mājsēdes bērniem ir svarīgi izvēdināt plaušas no datoru putekļiem, izvingrināt muskuļus un locītavas kvalificēta instruktora vadībā.  Tā ir labākā slimību profilakse. Attiecīgi bērniem uzlabojas arī morālas kondīcijas, attīstās saskarsmes spējas ,piemēram, pildot uzdevumus Sporta tūrisma jomā vai iepazīstinoties ar novada kultūras mantojumu, vēsturiski nozīmīgam personām, arhitektūras pieminekļiem. Nodarbību laikā tiek ievēroti stingri drošības noteikumi, higiēnas prasības un pret Covid-19 aizsardzības normas.

Iestāties Jaunsardzē un piedalīties nodarbībās var bērni sākot no 10.gadu vecuma līdz 18.gadu vecumam, jebkurā mācību gada posmā. Tiks rīkotas arī brīvdienu nometnes.

Instruktors: Mihails Kameņeckis.

Lietišķā keramika

AICINA PIEVIENOTIES NODARBĪBĀM, KURĀS TU VARĒSI:

  • iepazīt dažādas māla veidošanas tehnikas;
  • apgūt prasmi no māla izgatavot gan praktiski izmantojamas lietas – šķīvjus, vāzes, svečturus u.c., gan arī māla figūriņas un citus  dekoratīvus priekšmetus;
  • apgūt prasmi strādāt ar keramikas krāsām;
  • uzzināt par māla apstrādes iespējām, kas palīdz trauslos māla darbus padarīt izturīgus un praktiski lietojamus;
  • „ceļot laikā un telpā”, jo, darbojoties ar mālu, Tu tuvāk iepazīsi arī dabu, dažādas kultūras, tradīcijas un tautas dažādās pasaules vietās un laikos.

TU VARĒSI REALIZĒT SAVAS RADOŠĀS IDEJAS, PIEDALĪTIES IZSTĀDĒS UN KONKURSOS!

Nodarbības vada: skolotāja Solvita Eglīte

Vieglatlētika

Aerobika

1. klašu un 2.-4. klašu koris

Gribam dziedāt, gribam uzstāties! Gribam piedalīties skolas skaistajā jubilejā! Mums patīk dziedāt skaistas dziesmas, mums patīk dziedāt greznajos tērpos, mums patīk sagādāt prieku pagasta senioriem, pansionātu iemītniekiem, uzstāties lielajā gada noslēguma koncertā brīvdabā!

Mēs gaidam atkusni!

1. klašu korim Babītes skolā jau ir savas tradīcijas- mēs organizējam Ziemassvētku koncertu vecākiem , un pavasarī tiek īpašs koncerts mīļajām vecmāmiņām un vectētiņiem, kuriem bez bērnu dziesmām un dzejoļiem vēl tiek īpaši gatavota kāda dāvaniņa vai zīmējums. Prieks ir liels un abpusējs !

Savukārt, 2.-4. klašu korim ir izveidojusies draudzība ar Jaunpils pamatskolas bērniem un mūzikas skolotāju Mārīti Kabaku.Viņi brauc ciemos ar koncertu pie mums, mēs, savukārt, braucam uz Jaunpili. Un tad bērni sniedz ne tikai koncertu, bet līksmojas kopīgās disenītēs un apskata skaistākās vēsturiskās vietas.

                                                   Mūzikas skolotāja Ingrīda Martinsone

Orientēšanās pulciņš

Pulciņā mēs iemācīsimies orientēties pēc kartes gan telpās, gan pilsētā, gan mežā. Mācīsimies pazīt karti, lai nekad dzīvē neapmaldītos!
Kompass, karte, mērogs, apzīmējumi kartē – to visu vajadzēs saprast, lai atrastu meklēto objektu gan skolā, gan skolas apkārtnē. Un kā izvēlēties īsāko un vieglāko ceļu? Galvu nāksies palauzīt katram. Būs labirinti, būs orientēšanās spēles, būs atmiņas treniņi. Dosimies arī uz īstu mežu un piedalīsimies sacensībās.

e-pasts: ildze.straume@bvsk.lv

Zīda un stikla apgleznošanas pulciņš 4.-5.klasēm

Laipni gaidīti pirmdien, otrdien, ceturtdien!


Skolotāja Inga

Volejbola pulciņš

Pēdējais atjaunošanas datums: 17.11.2022 13:14
atpakaļ