Sestdiena, 2023. gada 01 . aprīlis

Vārds diena: Atvars, Gvido

  • -A
  • A
  • +A

Vidzemes augstskolaVidzemes Augstskola iepazīstina

Karjeras dienas MSŽ https://va.lv/lv youtu.be No laikrakstiem līdz TikTok’am – pārmaiņas žurnālistu profesijā” ( Mediju un žurnālistikas programmu direktores Māras Arājas stāsts par mediju un žurnālistikas vidi. Studentu pieredzes stāsti par studijām un praksi uzņēmumos)
Karjeras dienas MEHi https://va.lv/lv youtu.be ‘’Vienkārši par mehatroniku!’’  ( Inženierzinātņu fakultātes dekāna Alvja Sokolova stāsts par mehatronikas nozari un tās nozīmi tautsaimniecībā.  Ieskats  mehatronikas studiju  iespējās Vidzemes Augstskolā)
Karjeras dienas TOV https://va.lv/lv youtu.be Tūrisma studijas ViA. Iedvesmojoši. Praktiski. Neaizmirstami. ( Valmieras novada Tūrisma pārvaldes vadītāja Toma Treimaņa karjeras izaugsmes stāsts. Par Erasmus prakšu pieredzi 2021. gada vasarā Azoru salās un Valensijā)
Karjeras dienas BV https://va.lv/lv youtu.be Biznesa vadības studentu dzīve: piedzīvojumu stāsti un studijas VIA .  ( Biznesa vadības studiju programmas absolventa Jāņa Bērziņa atskats uz studijām un ārzemju prakšu pieredzi. Biznesa vadības programmas Vijas Melbārdes atziņas par būtiskāko biznesa
Karjeras dienas IT https://va.lv/lv youtu.be “Esi savas dzīves noteicējs – izvēle strādāt, kur pašam PATĪK un brīvi organizēt savu laiku”  ( Informāciju tehnoloģiju programmas direktore Inese Džarcāne  iepazīstina ar darba un karjeras iespējām IT nozarē un  studijām Vidzemes Augstskolā)
Karjeras dienas KSA https://va.lv/lv youtu.be ‘’Ko var izglābt ar komunikāciju?’’ ( Komunikāciju un sabiedrisko attiecību studiju programmas vadītājas Māras Arājas stāsts par komunikāciju un sabiedrisko attiecību nozari, studentu pieredzes stāsti par studijām un praksi uzņēmumos)Pēdējais atjaunošanas datums: 16.11.2021 13:20
atpakaļ