Ceturdiena, 2023. gada 28 . septembris

Vārds diena: Lana, Sergejs, Svetlana

  • -A
  • A
  • +A

Aktualitātes

Š. g. 3. jūnijā Babītes vidusskolas TDK “Bize” piedalījās starptautiskā deju konkursā “Spring Fiesta 2023” Kauņā, Lietuvā. Konkursā dejotāji izpildīja dejas “Eža bungas” un “Miku, Miku kaimiņ Miku” par abām dejām iegūstot augsto 1. vietu folk dance kategorijā.
Paldies pedagoģei Lindai Plostniecei par dejotāju sagatavošanu, kā arī dejotājiem un viņu vecākiem par piedalīšanos. 

Ir izskanējis ilgi gaidītais XI Latvijas zēnu kora salidojums ”Puikas! Dziedāsim!”, Pils parka estrādē Cēsīs 26.05.2023. . Paldies Babītes vidusskolas zēnu kora ”Trellis” puikām par izturību un sirsnīgu dziedāšanu!

Īpašs paldies kora vadītājai S. Sestulei par uzcītību, gara spēku un puišu skanīgajām balsīm.

Koncerta ieraksta translācija skatāma RETV kanālā sestdien 3. jūnijā no plkst 22:00 līdz 23:45

Babītes vidusskolas mūsdienu deju grupa STEP ieguva 1. vietu “Youth” kategorijā deju konkursā “Crystal Cup” ar duetu “Māsas” (dejo Daniela Lavrenkova un Helēna Jānīte). Pedagoģe un horeogrāfe Rūta Pintele.  LEPOJAMIES!

Pasākuma “Spēlēju un dancoju” ietvaros Babītes vidusskolā š. g. 31. martā notika aktivitātes, kurās piedalījās 200 dejotāji no visas Latvijas. Pasākumu veidoja 3 daļas: 1.daļa – sporta spēles (Tautas bumbas turnīrs) starp kolektīvu komandām. 2.daļa – radošās aktivitātes – keramikas, vizuālās mākslas, dizaina un tehnoloģiju, kokapstrādes, sadziedāšanās un orientēšanās darbnīcas. 3.daļa – deju kolektīvu publiskā uzstāšanās katram kolektīvam sagatavojot divas latviešu skatuviskās/ etnogrāfiskās tautas dejas pēc brīvas izvēles, kas visspilgtāk atklāj kolektīva pārstāvētā vēsturiskā novada dejas, muzikālo un tautas tērpa valkāšanas kultūras savdabību. Jaunieši no sirds izbaudīja kopā būšanas prieku, piedaloties gan radošajās darbnīcās, gan arī kopā uzstājoties uz skatuves. Keramikas studija ”Vinda” un ”Lietišķā keramika”, gatavojoties Ziemassvētku brīnumam, izstādīja otrā stāva vestibilā izveidotos darbus. Izstādē bija apskatāmas 9. klašu gaismu ainavu instalācijas, savukārt 8. klases veidoja izstrādājumus ar koka virpu. 

Arī Lego pulciņā notiek Ziemassvētku gaidīšanas laika rosība. Tiek būvēti mājokļi svētku noskaņās, Adventes vainagi un eglītes, sniegavīri un rūķi, kamīns omulībai, pētītas svētku krāsas un formas.

Pedagogs : Kristīne Katinska, foto no K.Katinskas personīgā arhīva

Priecīgus un ģimeniskus svētkus!

Pēdējais atjaunošanas datums: 08.06.2023 13:37
atpakaļ