Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Babītes vidusskolas pedagogu saraksts

Mācību priekšmets/-i, kabinets un audzināmā klase tiek rādīta tikai gadījumos, kad ir izveidots aktuālais stundu saraksts.

Informācija iegūta no Babītes vidusskolas informācijas sistēmas plkst. 13:03:25
Pedagoga uzvārds, vārds Priekšmets/-i Audzināmā klase Kabinets/-i
Ābele Līga Audzināšana 8.ma 318
Aleksējeva Vita
Amola Janīna Audzināšana 3.a 321A
Andersone Kristiāna
Apkalna Linda Interešu izglītība
Aploka Marita
Auziņa Santa
Auziņa Madara Audzināšana 4.c 423A
Baleviča Ligita
Bauble Ieva Audzināšana 5.a 222
Benderska Sandra
Bērstele Inese
Bērziņa Dita Audzināšana 2.a 205A
Bērziņa Laila
Birzniece Andra Audzināšana 2.d 309A
Bramane Anna
Breča Līga
Brigmane Jolanta Audzināšana 2.f 326A
Broka Daiga
Bude Iveta Audzināšana 9.b 009
Caica Agnese
Čaunāne Inga
Cīrule Ilze
Donaldsone Zane
Dubra Ināra Audzināšana 1.a 223A
Dzenava Kristīne
Eglīte Solvita Interešu izglītība
Eglīte Diāna Audzināšana, Interešu izglītība 9.ma 314
Eidiņš Ints
Eltermane Ieva
Gailītis Gatis Interešu izglītība
Gaisiņa Elizabete
Gavare Inese
Gobzeme Daiga Interešu izglītība
Golubeva Sinta Audzināšana 3.f 320A
Grīvāne Ligita
Gusarova Justīne Audzināšana 4.b 329A
Hermane Žaklīna
Hofmane-Kalniņa Annemarija
Jakubovska Dina Audzināšana 6.b 409A
Janfelde Linda Interešu izglītība
Jermaks Ilmārs
Jonikāne Lidija
Jonušaite Zina Audzināšana, Interešu izglītība 6.d 403A
Jukša Kristīne Audzināšana 6.c 420A
Kalsere Laura
Kārkliņa Laura Audzināšana 11.b 215
Katinska Kristīne Audzināšana, Interešu izglītība 9.a 224
Kibermane Maira
Ķikuts Māris
Ķiršakmene Agnese
Kotāne-Mennika Linda Audzināšana 3.b 305A
Krapāne Inta
Kravale Elīna Audzināšana 7.b 325
Kristapsone Krista Audzināšana 11.a 213
Krūma Inita Audzināšana 6.a 310
Kučere Monta
Kupča Evija
Lāma Zane Audzināšana 1.d 206A
Lapiņa Dace
Lapsa Līga
Lempa Santa Audzināšana, Interešu izglītība 7.ma 324
Lerša Linda Audzināšana 8.a 329
Līce-Līcīte Linda Audzināšana 1.e 221A
Liepiņa Līga Audzināšana 3.c 323A
Lubiņa Melānija
Maļinovska Arnija Audzināšana 3.d 308A
Mandelberga Santa Audzināšana 1.c 208A
Martinsone Ingrīda Audzināšana, Interešu izglītība 2.g 226A
Meijere Kristīne Audzināšana 6.e 332
Mintāle Anita Interešu izglītība
Muižnieks Kristaps Audzināšana 10.a 205
Nikolajeva Anna
Oleksenko Kristīne Audzināšana 4.a 401
Opite Sandra Interešu izglītība
Oškalne Madara
Osmane Inguna Audzināšana 1.b 209A
Ozčifte Diāna Audzināšana 10.c 232
Ozoliņa Sandra Audzināšana 7.a 109
Parņuka Gita Audzināšana 8.b 221
Pārstrauta Guntra Audzināšana 4.e 405A
Pīķe Dace Audzināšana 2.b 424A
Pintele Rūta Interešu izglītība
Remesa Anita
Rialāna Līga Audzināšana 10.b 330
Rīna Inese Audzināšana, Interešu izglītība 4.d 421A
Rinkevica Nora Audzināšana 12.a 229
Roga Dagnija Audzināšana 2.e 324A
Romane Silva Audzināšana 8.c 227
Rozenberga Ilze
Ruģele Ilze Audzināšana 2.c 426A
Rutule Līga
Saldons Viktors Interešu izglītība
Šarkovska Aija
Sestule Sandra Audzināšana, Interešu izglītība 7.c 307
Sīpola Daiga
Sizova Inna Audzināšana 5.b 320
Skvorcova Elīna Audzināšana 5.d 308
Šmēdiņa Elīna
Smilga Ilze
Stašulāne Ilga
Šteinberga Jonita Audzināšana 11.c 113
Straume Ildze Interešu izglītība
Straume Mārtiņš
Strazdiņa Vivita
Švītiņa Anita Audzināšana 5.e 309
Tene Kristīne
Usovs Leonīds
Valdmane Ilze
Vargušenko Irina Audzināšana 1.f 224A
Vectirāne Inga Interešu izglītība
Veidele Santa Audzināšana 7.mb 322
Vīņauds Mārtiņš Audzināšana 9.c 224
Vitjažkovs Kristers Audzināšana 12.b, 12.c 400, 309
Zastavnaja Jolanta Audzināšana 5.c 309
Zēvalds Gvido

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.06.2021 23:49
atpakaļ