Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Pašizpētes testi

https://testi.niid.lv/ Šeit atrodami četri dažādi testi: INTEREŠU LABORATORIJĀ vari izmērīt temperatūru savai interesei par dažādām profesionālajām jomām, VĒRTĪBU SVĒRTUVĒ, ir iespēja noskaidrot, kuras darba vērtības Tev dzīvē ir vissvarīgākās un attiecīgi – kāda varētu būt tā darba vide, kurā Tu justos vislabāk. SPĒJU DEDAKTORĀ Tu iegūsi kopskatu par to, cik Leila ir Tava jauda katrā no 8 intelektuālo spēju jomām. KARJERAS IESPĒJU DIAGNOSTIKĀ Tev būs iespēja izcilāt savā prātā dažādas profesijas un piešķirt tām bronzas, sudraba vai zelta godalgu. Rezultātā iegūsi savas personības raksturojumu – vadošos personības tipus un tiem atbilstošās karjeras iespējas.
https://www.alberta-koledza.lv/?parent=10000 Alberta koledžas piedāvātais Dž.Hollanda tests personības tipa noteikšanai karjeras izvēlei.
http://karjerastests.lv/ Vidzemes augstskolas karjeras tests Karjeras testa pamatā ir Dž.Hollanda radītā profesijas izvēles teorija.
https://karjerastests.rsu.lv/ Rīgas Stradiņa universitātes piedāvātais tests – Uzzini savu personības tipu un atbilstošākās profesijas 30 sekundēs.
http://tests.dreamfoundation.eu/career-test/page1?locale=lv  Dream Foundation sniedz iespēju pieteikties vairāk kā 60 augstskolām Eiropā, kas piedāvā aptuveni 7000 pilna laika studiju programmas angļu valodā. Tu vari atrast daudzas interesantas mācību programmas, studiju vietas un augstskolas, kas piedāvā dažādas mācību metodes.
https://karjerasmateriali.lv/testi-par-karjeras-izveli-personibu-interesem-2/ Testi par karjeras izvēli, personību, interesēm. Šajā sadaļā ir iespēja atrast dažādus testus, lai uzzinātu, kāda profesija Tev ir vispiemērotākā.
https://www.mycareerguru.lv/karjeras-testi/ Holanda karjeras tests un Aptauja “Mans daudzpusīgais intelekts” .
https://pasizpete.rtu.lv/ RTU Dž.Holanda pašizpēts tests.
https://profolio.lv/post/73/karjeras-testi  Portāls palīdz izvēlēties piemērotiu karjeru. Lielākā karjeras izaugsnes platforma Latvijā.
Pēdējais atjaunošanas datums: 27.04.2023 16:02
atpakaļ