Sestdiena, 2021. gada 17 . aprīlis

Vārds diena: Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

  • -A
  • A
  • +A

PHERECLOS

2020.gada decembrī Babītes vidusskola, Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un Jauniešu universitāte, Dansborg skolen (Dānija) un Snitfladen (Dānija) uzrakstīja un pieteica starptautisku projektu “PARTNERSHIPS FOR PATHWAYS TO HIGHER EDUCATION AND SCIENCE ENGAGEMENT IN REGIONAL CLUSTERS OF OPEN SCHOOLING” (PHERECLOS), kurā jauniešiem no attiecīgajām izglītības iestādēm būtu iespēja apgūt inženierzinātnes starptaustiskā līmenī un doties pieredzes apmaiņā. Projekts tiek finansēts no Eiropas Savienības Horizon 2020 izpētes un inovāciju programmas fonda ar vienošanos Nr. 824630.

2021.gada janvārī projekts tika apstiprināts un februārī notika pirmā tikšanās ar visiem partneriem Zoom platformā, kurā tika atkārtoti projekta mērķi, precizēts projekta plāns un preventīvās darbības projekta īstenošanai. 

Projekta ietvaros tiks veidotas starptautiskas darba grupas par vienotu tēmu, kurās tiks veikti dažādi eksperimenti par noteikto tēmu. Projektā varēs piedalīties jaunieši 12-15 gadu vecumā un dalībnieki tiks nodrošināti ar visiem nepieciešamajiem materiāliem eksperimentu realizēšanai un prototipu veidošanai. Dalībniekiem ir jābūt ar labām angļu valodas zināšanām un padziļinātu interesi par inženierzinātnēm. Atkarībā no valsts ierobežojumiem un ceļošanas drošības, dalībniekiem būs iespēja doties pieredzes apmaiņā pie Dānijas partneriem, lai pilnveidotu savas zināšanas un iemaņas citā vidē. Projekta ievaros, jaunieši no Dānijas dosies arī pieredzes apmaiņā uz Latviju. 

Sīkāka informācija par nepieciešamajām priekšzināšanām un dalībnieku pieteikšanos projektam sekos martā, pēc partneru otrās attālinātās tikšanās.

Pēdējais atjaunošanas datums: 18.02.2021 13:46
atpakaļ